Filtruj

Praca Robert K - Stare Sady

1-3 z 3 ofert pracy

KONSERWATOR

nowa oferta
HOTEL ROBERTS PORTS ŻEGLUGA PASAŻERSKA MIKOŁAJKI ROBERT ŚLIWIŃSKIHOTEL ROBERTS PORTS ŻEGLUGA PASAŻERSKA MIKOŁAJKI ROBERT ŚLIWIŃSKI
Stare Sady

Zakres obowiązków: wykonywanie drobnych prac naprawczych i remontowych, bieżące usuwanie usterek w pokojach, przygotowywanie sal na konferencje oraz imprezy okolicznościowe, obsługa techniczna obiektu (instalacje elektryczne, grzewcze, wodno-kanalizacyjne, klimatyzacja), dbałość o stan techniczn...

16.05.202416.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

RECEPCJONISTA/KA

Stare Sady

Zakres obowiązków: Sprawna i profesjonalna obsługa Gości hotelowych Sprzedaż produktów detalicznych Ścisła współpraca z innymi działami w celu zapewnienia wysokiej klasy obsługi Gościa Zaangażowanie w tworzenie ofert pobytowych Dbanie o wizerunek firmy Budowanie lojalności i zaufania Gości Wymagania...

10.05.202410.05.2024

Monter/pomocnik montera

ROBERTROBERT
Pisz

Firma zatrudni pracowników do produkcji kontenerów biurowych, mieszkalnych. Mile widziana umiejętność obsługi elektronarzędzi tj: Wiertarka, szlifierka, wyrzynarka. Miejsce pracy Tuchom, obok Gdyni. Możliwość załatwienia odpłatnego zakwaterowania. Praca tylko dla mężczyzn. Możliwość Zatrudnienia rów...

13.05.202413.05.2024