Filtruj

Praca Robert K - Zgierz

1-3 z 3 ofert pracy

Kierowca samochodu ciężarowego C+E

ROBERTROBERT
Zgierz

Obowiązki: Kierowanie pojazdem kategorii C+E. Realizacja tras krajowych ( codzienne powroty) Troska o powierzony sprzęt. Przestrzeganie przepisów dotyczących czasu pracy. Wymagania: Prawo jazdy kat. C+E. Doświadczenie w zawodzie (możliwość przyuczenia). Ukończony kurs na przewóz towarów. Po...

11.06.202411.06.2024
od 7000 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Praca przy winoroślach .

Rzgów

Witam Praca na nowo załozonej winnicy. Praca przy pielęgnacji krzewów oraz utrzymaniu winorosli w dobrym kondycji . Lokalizacja Rzgow Elastyczne godziny pracy ....

10.06.202410.06.2024
od 20 zł
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Pracownik fizyczny prawo jazdy kat B przy oponach

Brzeziny

Zatrudnię osobę do pracy przy oponach, wymagane prawo jazdy kat. B Polega na zbieraniu zużytych opon busem z warsztatów, serwisów, wulkanizacji itp. i zworzeniu na plac oraz przeładowaniu ich na duże auto. Do obowiązku pracownika należeć też będzie pomoc przy pracy na placu. Praca 7-16 Stawka 25 ...

09.06.202409.06.2024
od 29 zł