Filtruj

Praca Robert - Kielce

1-3 z 3 ofert pracy

Kierowca-magazynier - zatrudnię - Kielce

ROBERTROBERT
Kielce

Spółka BUDMAN & KOWDEK zajmująca się sprzedażą i montażem pokryć dachowych zatrudni kierowców do rozwożenia towaru w okolicach Kielc. Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 - 16.00. BUDMAN & KOWDEK Kielce ul. Na Ługach 1 Preferowany kontakt telefoniczny 66*******00...

25.04.202425.04.2024
od 5384 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

sprzedawca w budce z lodami

P.P.H.U MICHAŁ DZIURAP.P.H.U MICHAŁ DZIURA
Kielce

Praca w budce z lodami Święta Katarzyna ul. Żeromskiego 30 a (obok marketu Robert) . Praca na cały etat. Mile widziane osoby z doświadczeniem.Wymagana książeczka sanepidowska .Po więcej informacji zapraszam na priv lub pod nr tel. 691240108Nie jesteś zainteresowana(y)? Udostępnij...

22.04.202422.04.2024

KIEROWCA MECHANIK

CARMASTER ROBERT STAŃCZYKCARMASTER ROBERT STAŃCZYK
Kielce

Zakres obowiązków: wg. stanowiska Wymagania: wykształcenie - podstawowe uprawnienie - Prawo jazdy kat. C Transport pojazdów i maszyn na autolawecie. Świadectwo kwalifikacji. Mile widziane osoby z orzeczeniem....

© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0214 s