Filtruj

Praca Robert - Mielec

1-3 z 3 ofert pracy

Firma FOR-TECH zatrudni -pracownik produkcji- MĘŻCZYZNA

ROBERTROBERT
Mielec

Przyjmę Energiczny Pracownik produkcji Opis stanowiska Energiczny Pracownik produkcji Firma For-tech zatrudni mężczyzn na stanowisko pracownik produkcji, SZLIFIERZ Oferuje: Umowę o pracę Wymagania i obowiązki na tym stanowisku: -wykształcenie min. zawodowe - Odpowiedzialność i zaangażowanie ...

19.12.202319.12.2023
od 4600 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Brukarz (O)

FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA BRUKARSTWO I BUDOWNICTWO “WIKTORIA” ROBERT BIERYTFIRMA HANDLOWO USŁUGOWA BRUKARSTWO I BUDOWNICTWO “WIKTORIA” ROBERT BIERYT
Brzeźnica

- przygotowanie podłoża, wyrównanie, utwardzanie; - obsługa urządzeń: zagęszczarka, przecinarka budowlana i spalinowa; - układanie krawężników, - przecinanie, zagęszczanie gruntu...

09.04.202409.04.2024

BRUKARZ (O)

FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA BRUKARSTWO I BUDOWNICTWO WIKTORIA ROBERT BIERYTFIRMA HANDLOWO USŁUGOWA BRUKARSTWO I BUDOWNICTWO WIKTORIA ROBERT BIERYT
Brzeźnica

Zakres obowiązków: - przygotowanie podłoża, wyrównanie, utwardzanie; - obsługa urządzeń: zagęszczarka, przecinarka budowlana i spalinowa; - układanie krawężników, - przecinanie, zagęszczanie gruntu Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe zawód - Brukarz umiejętność - dokładność, ...