Filtruj

Praca Robotnik Budowlany - Chełmża

1-3 z 3 ofert pracy

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Chełmża

Numer oferty: StPr/24/0405Obowiązki:prace ogólnobudowlane, porządkowe, pomoc na budowieWymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:gimnazjalnePozostałe wymagania:mile widziane doświadczenie w pracy na budowieMiejsce pracy: Adama Mickiewicza 15/2, 87-140 Chełmża, powiat: toruński, woj: kujawsko-pomor...

06.05.202406.05.2024
Umowa na okres próbnyumowa na okres próbny

AP CONSTRUCTION SP. Z O.O.AP CONSTRUCTION SP. Z O.O.
Chełmża

Zakres obowiązków: prace ogólnobudowlane, porządkowe, pomoc na budowie Wymagania: wykształcenie - gimnazjalne mile widziane doświadczenie w pracy na budowie...

29.04.202429.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Robotnik budowlany-praca na dachach

nowa oferta
WOJTEKWOJTEK
Kamionki Małe

Obowiązki: Wykonywanie pokryć dachowych oraz izolacji. Praca na dachach. Kompleksowe wykonanie pokryć dachowych. Obudowa hal przemysłowych Wykonywanie konstrukcji dachowych. Montaż obróbek blacharskich. Praca przy remontach pokryć dachowych. Przyuczenie do zawodu dekarza Wymagania: Doświad...

10.05.202410.05.2024