Filtruj

Praca Robotnik Budowlany - Czerwienne

1-3 z 3 ofert pracy

ROBOTNIK BUDOWLANY

F.H.U. ANIK STANISŁAW SŁODYCZKAF.H.U. ANIK STANISŁAW SŁODYCZKA
Czerwienne

Zakres obowiązków: prace wykończeniowe Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe umiejętność - prace wykończeniowe w budownictwie Wymagane doświadczenie zawodowe. Miejsce wykonywania pracy: powiat nowotarski i tatrzański....

23.07.202423.07.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

ROBOTNIK BUDOWLANY (PRACE INTERWENCYJNE)

Jabłonka

Zakres obowiązków: pomoc przy budowach i remontach domów układanie kostki brukowej Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe wskazane dośwaidczenie zawodowe w układaniu kostki brukowej...

05.09.202405.09.2024

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWE BUDMEX SP. Z O.O.PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWE BUDMEX SP. Z O.O.
Rabka-Zdrój

Zakres obowiązków: roboty ciesielskie, montażowe, rozbiórkowe, murarskie, tynkarskie. Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe umiejętność - znajomość zawodu [Inne] : minimalne do wykonywania zawodu [Przyczyny pracy w miejscu innym niż siedziba] : Centrum Rehabilitacyjno-Uzdrowiskowym Rab...

04.09.202404.09.2024