Filtruj

Praca Robotnik Budowlany - Gdańsk

1-3 z 3 ofert pracy

PRACOWNIK BUDOWLANY

nowa oferta
COLOSEO JUSTYNA KOTLEWSKACOLOSEO JUSTYNA KOTLEWSKA
Starogard Gdański

Zakres obowiązków: Prace ogólnobudowlane Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe zawód - Robotnik budowlany uprawnienie - Prawo jazdy kat. B staż pracy ogółem - lata: 0, miesiące: 6 pożądane: umiejętność układania kostki brukowej...

14.05.202414.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

KIEROWNIK ADMINISTRACJI BUDYNKU

MORSKI ODDZIAŁ STRAŻY GRANICZNEJ W GDAŃSKUMORSKI ODDZIAŁ STRAŻY GRANICZNEJ W GDAŃSKU
Gdańsk

Zakres obowiązków: 1. Planowanie, organizowanie i nadzorowanie prac podległych pracowników (malarz-murarz, tynkarz-glazurnik, elektromonter, hydraulik, ogrodnik, robotnik gospodarczy, konserwator) oraz bezpośredni udział w pracach konserwacyjno-remontowych. 2. Bezpośredni udział w usuwaniu awarii w...

06.05.202406.05.2024

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY

ONNI GROUP MYKOLA CHERNYSHONNI GROUP MYKOLA CHERNYSH
Gdańsk

Zakres obowiązków: Prace ogólnobudowlane, prace pomocnicze, monolit. Praca w zakresie godzin: 7-17. Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe...