Filtruj

Praca Robotnik Budowlany - Gliwice

PRACOWNIK ROBÓT WYKOŃCZENIOWYCH/ ROBOTNIK BUDOWLANY/ KAFELKARZ/ GIPSIARZ/ MALARZ

nowa oferta
DONATI DONATA DERCZDONATI DONATA DERCZ
Gliwice

Zakres obowiązków: Wykształcenie: brak wymagań; mile widziane doświadczenie; wykonywanie prac wykończeniowych wnętrz, malowanie, kafelkowanie itd.; niekaralność, jedna zmiana; miejsce pracy: teren Gliwic Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe zawód - Pozostali robotnicy budowlani r...

13.05.202413.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

PRACOWNIK BUDOWLANY/ POMOCNIK

nowa oferta
FIRMA HANDLOWO - USŁUGOWA PIOTR MUSKAŁAFIRMA HANDLOWO - USŁUGOWA PIOTR MUSKAŁA
Gliwice

Zakres obowiązków: Wykształcenie kierunkowe mile widziane, doświadczenie zawodowe, zakres obowiązków: prace wewnątrz przy murowanie, kafelkowaniu, gipsowaniu, układaniu paneli itp., jedna zmiana, miejsce pracy: teren Gliwic Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe zawód - Pomocniczy ...

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY

nowa oferta
BROK-BUD KRZYSZTOF BRODOWSKIBROK-BUD KRZYSZTOF BRODOWSKI
Katowice

Zakres obowiązków: prace ogólnobudowlane: malarskie, tynkarskie, dekarskie, remonty balkonów, klatek schodowych, elewacji Wymagania: wykształcenie - podstawowe zawód - Robotnik budowlany uprawnienie - Prawo jazdy kat. B staż pracy ogółem - lata: 1 p...