Filtruj

Praca Robotnik Drogowy - Latowice

1-3 z 3 ofert pracy

ROBOTNIK DROGOWY PRZY ROZŚCIEŁACZU MASY ASFALTOWEJ

FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA WIKTOR MAŁGORZATA SZABLEWSKAFIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA WIKTOR MAŁGORZATA SZABLEWSKA
Latowice

Zakres obowiązków: Prace przy stole ( na guzikach) w układarce mas bitumicznych Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe uprawnienie - Operator maszyn do rozkładania mieszanek bitumicznych kl. II staż pracy ogółem - lata: 1...

06.06.202406.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

ROBOTNIK DROGOWY

Latowice

Zakres obowiązków: Prace przy budowie nawierzchni asfaltowych i brukowych Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe [Inne] : Mile widziane doświadczenie w branży...

04.06.202404.06.2024

PRACOWNIK FIZYCZNY (O)

P.P.H.U. BRATKO BRUKARSTWO I BUDOWNICTWO JERZY SEREMETP.P.H.U. BRATKO BRUKARSTWO I BUDOWNICTWO JERZY SEREMET
Radłów

Zakres obowiązków: - prace w pasie drogowym, - obsługa maszyn budowlanych, - prace przy układaniu kostki i tworzeniu chodnika - prace fizyczne Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe zawód - Pomocniczy robotnik budowlany umiejętność - chęć do pracy Wymagania: wykształcenie bez zna...

27.05.202427.05.2024