Filtruj

Praca Robotnik Drogowy - Nowy Sącz

1-3 z 3 ofert pracy

Robotnik drogowy/ogólnobudowlany

ZAKŁAD BUDOWLANO-DROGOWY “BUD-DROG” ZDZISŁAW HARAFZAKŁAD BUDOWLANO-DROGOWY “BUD-DROG” ZDZISŁAW HARAF
Nowy Sącz

Roboty budowlane, roboty ziemne, podbudowy, montaż znaków drogowych i urządzeń bezpieczeństwa ruchu. Praca w godz. 7.00-15.00 na terenie powiatu nowosądeckiego i Małopolski. Kontakt tel. 184439090...

19.04.202419.04.2024

ROBOTNIK DROGOWY/OGÓLNOBUDOWLANY

ZAKŁAD BUDOWLANO-DROGOWY BUD-DROG ZDZISŁAW HARAFZAKŁAD BUDOWLANO-DROGOWY BUD-DROG ZDZISŁAW HARAF
Nowy Sącz

Zakres obowiązków: Roboty budowlane, roboty ziemne, podbudowy, montaż znaków drogowych i urządzeń bezpieczeństwa ruchu. Praca w godz. 7.00-15.00 na terenie powiatu nowosądeckiego i Małopolski. Kontakt tel. 184439090 Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe wykształcenie - średnie zawodowe wyk...

Umowa o pracęumowa o pracę

Robotnik ogólnobudowlany

REKRUTACJAREKRUTACJA
Głębokie

Firma B&W funkcjonuje na rynku nieprzerwanie od 1991 roku . Naszą specjalizacją są roboty budowlane, głównie w zakresie wznoszenia budynków mieszkalnych i niemieszkalnych, w tym również specjalistycznych, wraz z robotami branżowymi (drogowymi, sanitarnymi, elektrycznymi i teletechnicznymi). Z uwagi ...

05.03.202405.03.2024