Filtruj

Praca Robotnik Drogowy - Tarnów

1-2 z 2 ofert pracy

ROBOTNIK DROGOWY (O)

MIEJSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO GOSPODARKI KOMUNALNEJ SP. Z O.O.MIEJSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO GOSPODARKI KOMUNALNEJ SP. Z O.O.
Tarnów

Zakres obowiązków: robotnik drogowy Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe Wymagania: mile widziane doświadczenie w pracy przy remontach dróg, wykształcenie bez znaczenia, chęci do pracy. Praca w Tarnowie od pon. do pt. w godz.: 7.00-15.00. Wynagrodzenie: od 4 500 zł brutto do uzg...

24.05.202424.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

OPERATOR-ROBOTNIK (O)

Tarnów

Zakres obowiązków: operator-robotnik Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe Wymagania: wymagane 1 z uprawnień: równiarka, rozściełacz, fezarka do nawierzchni, zagęszczarka, ubijak, walce drogowe, wykształcenie zasadnicze zawodowe. Praca w Tarnowie od pon. do pt. w godz.: 7.00-15.0...