Filtruj

Praca Robotnik Drogowy - Zambrów

1-3 z 3 ofert pracy

POMOCNICZY ROBOTNIK DROGOWY

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Zambrów

Numer oferty: StPr/24/0211Obowiązki:roboty drogowe, stawianie krawężników, wykopy, sprzątanie terenu budowyWymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:podstawoweMiejsce pracy: Sitarska 1, 18-300 Zambrów, powiat: zambrowski, woj: podlaskieRodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określonyWymagane dokument...

15.04.202415.04.2024
Umowa o pracę tymczasowąumowa o pracę tymczasową

Pomocniczy robotnik drogowy

PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWY DRÓG “BITUM” SP. Z O.O.PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWY DRÓG “BITUM” SP. Z O.O.
Zambrów

roboty drogowe, stawianie krawężników, wykopy, sprzątanie terenu budowy...

11.04.202411.04.2024

PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWY DRÓG BITUM SP. Z O.O.PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWY DRÓG BITUM SP. Z O.O.
Zambrów

Zakres obowiązków: roboty drogowe, stawianie krawężników, wykopy, sprzątanie terenu budowy Wymagania: wykształcenie - podstawowe...