Filtruj

Praca Robotnik Gospodarczy - Chocianów

1-3 z 3 ofert pracy

OPERATOR WAGI/ ROBOTNIK GOSPODARCZY

Chocianów

Zakres obowiązków: Kontrolowanie i przyjmowanie odpadów do Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów, zgodnie z obowiązującym regulaminem oraz przepisami prawa. Obsługiwanie elektronicznej wagi aut ciężarowych. Prace administracyjne: wystawianie dowodów ważenia, przekazywanie dowodów ważeń do biura, sporz...

22.05.202422.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

ROBOTNIK GOSPODARCZY

Zagrodno

Zakres obowiązków: Robotnik gospodarczy wykonyje prace porządkowe oraz nieskomplikowane prace naprawcze w budynku i w wokół budynku, utrzymanie porządku i czystości w wyznaczonych pomieszczeniach zakładu i wokół budynku. W okresie letnim robotnik gospodarczy pielęgnuje trawniki i rabaty kwiatowe ora...

03.06.202403.06.2024

WYDAWCA/ROBOTNIK GOSPODARCZY

PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO - USŁUGOWE LUBINPEX SP. Z O.O.PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO - USŁUGOWE LUBINPEX SP. Z O.O.
Lubin

Zakres obowiązków: - Wyładunek dostaw wody mineralnej, soków i innych towarów ze środków transportu do magazynów na terenie kopalni KGHM Polska Miedź (wydawalnia wody SG-Jakubów, Polkowice -Sieroszowice SW-1 - Wyładunek i załadunek opakowań po wodzie mineralnej, Wymagania: wykształcenie - podstaw...

08.05.202408.05.2024