Filtruj

Praca Robotnik Gospodarczy - Kuźnica Skakawska

1-3 z 3 ofert pracy

ROBOTNIK GOSPODARCZY

BROMARKT MATEUSZ KASPRZAKBROMARKT MATEUSZ KASPRZAK
Kuźnica Skakawska

Zakres obowiązków: Koszenie trawy,prace porządkowe na terenie ,sprzątanie magazynu . Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe wykształcenie - podstawowe...

17.06.202417.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

POMOCNICZY ROBOTNIK W HODOWLI ZWIERZĄT

Mikstat

Zakres obowiązków: wykonywanie zleconych prac sezonowych związanych z chowem i hodowlą zwierząt gospodarczych. Obsługa automatów do zadawania pasz i silosów paszowych - praca na terenie kraju RP Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe umiejętność - chęci do pracy - sprawność fizycz...

21.06.202421.06.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Mikstat

Zakres obowiązków: wykonywanie zleconych prac sezonowych związanych z chowem i hodowlą zwierząt gospodarczych. Obsługa automatów do zadawania pasz i silosów paszowych - praca na terenie kraju RP Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe umiejętność - chęci do pracy umiejętność obsług...