Filtruj

Praca Robotnik Gospodarczy - Olsztynek

1-3 z 3 ofert pracy

robotnik gospodarczy

URZĄD PRACY POWIATU OLSZTYŃSKIEGOURZĄD PRACY POWIATU OLSZTYŃSKIEGO
Olsztynek

prace porządkowe o charakterze sezonowym: porządkowanie terenów parkó miejskich, trawników ulic oraz drobne remonty...

04.04.202404.04.2024

ROBOTNIK GOSPODARCZY

Ostróda

Zakres obowiązków: zgodnie z programem stażu Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe umiejętność - prawo jazdy kat. B...

30.04.202430.04.2024

PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 37 W OLSZTYNIEPRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 37 W OLSZTYNIE
Olsztyn

Zakres obowiązków: Dbanie o należyty stan budynku oraz innych składników majątku trwałego i wyposażenia przedszkola. Codzienny nadzór nad całym obiektem. Wykonywanie prac naprawczo-remontowych i malarskich na terenie obiektu. Wykonywanie prac organizacyjno-porządkowych. Wykonywanie prac związanych z...

29.04.202429.04.2024