Filtruj

Praca Robotnik Gospodarczy - Sokolina

1-3 z 3 ofert pracy

ROBOTNIK GOSPODARCZY

Sokolina

Zakres obowiązków: - pomoc w produkcji tarcicy budowlanej - pomoc w składowaniu wyprodukowanego asortymentu - utrzymanie porządku w miejscu pracy - wykonywanie drobnych napraw i konserwacja narzędzi Wymagania: wykształcenie - średnie zawodowe...

26.08.202426.08.2024

FIRMA HANDLOWO - USŁUGOWA PAWEŁ KABATFIRMA HANDLOWO - USŁUGOWA PAWEŁ KABAT
Sokolina

Zakres obowiązków: Składowanie wyprodukowanego asortymentu, załadunek materiału do wywozu, konserwacja i wykonywanie drobnych napraw sprzętu, utrzymanie porządku w miejscu pracy Wymagania: wykształcenie - zasadnicze branżowe...

08.07.202408.07.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

ROBOTNIK GOSPODARCZY PRZY PRODUKCJI PASZY DLA ZWIERZĄT (Z)

Żabno

Zakres obowiązków: produkcja paszy dla zwierząt (ferma krów), praca również w dni świąteczne, wymagająca sprawności fizycznej, wymuszonej pozycji Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe Wymagania: wykształcenie min. zawodowe. Praca w Żabnie od pon. do nd. w ruchu ciągłym w przedziale godz.:...

06.09.202406.09.2024