Filtruj

Praca Robotnik Lesny - Gadki

Wynagrodzenie
Odległość od miasta
Robotnik Lesny Gadki - inne oferty pracy
1-2 z 2 ofert pracy

POMOCNIK/ROBOTNIK LEŚNY

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Gądków Wielki

Numer oferty: StPr/24/0094Obowiązki:Praca w lesie:* przy wykaszaniu traw, krzewów* grodzenia leśne (montaż i demontaż)* prace leśne porządkowe* pomoc pilarzaWymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:brak lub niepełne podstawowePozostałe wymagania:[Inne] : Dodatkowy atut: * doświadczenie na stanowi...

20.03.202420.03.2024
Umowa o pracę tymczasowąumowa o pracę tymczasową

USŁUGI LEŚNE ANDŻELIKA NAWROCKAUSŁUGI LEŚNE ANDŻELIKA NAWROCKA

Zakres obowiązków: Praca w lesie: * przy wykaszaniu traw, krzewów * grodzenia leśne (montaż i demontaż) * prace leśne porządkowe * pomoc pilarza Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe [Inne] : Dodatkowy atut: * doświadczenie na stanowisku robotnika leśnego * umiejętnośc pracy w ze...