Filtruj

Praca Robotnik Lesny - Kędzierzyn-Koźle

1-2 z 2 ofert pracy

ROBOTNIK LEŚNY

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Kędzierzyn-Koźle

Numer oferty: StPr/24/0817Obowiązki:Wykaszanie upraw leśnychWymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:brak lub niepełne podstawowePozostałe wymagania:chęci do pracy, umiejętność posługiwania się kosą spalinową Miejsce pracy: powiat kędzierzyńsko-kozielski, powiat strzelecki, powiat prudnicki Praco...

14.09.202414.09.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

IRENEUSZ GAJDA F.U.H. G&GIRENEUSZ GAJDA F.U.H. G&G

Zakres obowiązków: Wykaszanie upraw leśnych Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe chęci do pracy, umiejętność posługiwania się kosą spalinową Miejsce pracy: powiat kędzierzyńsko-kozielski, powiat strzelecki, powiat prudnicki Pracodawca zapewnia środki ochrony osobistej, kosę spal...

19.07.202419.07.2024