Filtruj

Praca Robotnik Ogolnobudowlany - Polkowice

1-3 z 3 ofert pracy

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY

WYNAJEM MASZYN I URZĄDZEŃ BUDOWLANYCH KATARZYNA WIŚNIEWSKAWYNAJEM MASZYN I URZĄDZEŃ BUDOWLANYCH KATARZYNA WIŚNIEWSKA
Polkowice

Zakres obowiązków: Czynności ogólnobudowlane Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe...

06.05.202406.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

ROBOTNIK BUDOWLANY

PRO-INFRA SP. Z O.O.PRO-INFRA SP. Z O.O.
Jerzmanowa

Zakres obowiązków: prace ogólnobudowlane, prace drogowe i brukarskie, prace przy małej architekturze Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe...

16.05.202416.05.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Robotnik budowlany

ELSUR SP. Z O.O.ELSUR SP. Z O.O.
Głogów

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Prace ogólnobudowlane, Umiejętność murowania, układania płytek, Umiejętność szalowania, zbrojenia, Doświadczenie w budownictwie przemysłowym i chemii budowlanej – dodatkowy atut. WYMAGANIA: Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, Pakiet Medicover Sport Możliwość rozwo...

15.05.202415.05.2024