Filtruj

Praca Robotnik Placowy - Gliwice

1-3 z 3 ofert pracy

STARSZY ROBOTNIK

Gliwice

Zakres obowiązków: Oferta Robót Publicznych dla osób bezrobotnych w szczególnej sytuacji na rynku pracy- Wykształcenie: zawodowe; doświadczenie zawodowe: 5-15 lat, badania epidemiologiczno-sanitarne, zakres obowiązków: utrzymanie porządku i czystości w wyznaczonych pomieszczeniach obiektu, wykonywan...

22.04.202422.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

POMOCNIK BUDOWALNY

STANY SUROWE MICHAŁ GRABOŚSTANY SUROWE MICHAŁ GRABOŚ
Katowice

Zakres obowiązków: przynoszenie cegieł, zaprawy murarskiej, podawanie narzędzi, stawianie rusztowania, porządkowanie placu budowy, drobne prace budowlane. Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe zawód - Pozostali robotnicy budowlani robót wykończeniowych i pokrewni gdzie indziej nie...

14.05.202414.05.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Poszukujemy: Dekarza, Brukarza, Montera Dociepleń, Robotnika B

A-ZET GROUPA-ZET GROUP
Zabrze

A-Zet Group poszukuje Pracowników do Zespołu Budowlanego!Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą budowlaną specjalizującą się w różnorodnych usługach, takich jak dekarstwo, blacharstwo, brukarstwo, montaż dociepleń oraz roboty budowlane. W związku z rozszerzeniem działalności, poszukujemy doświad...

02.05.202402.05.2024