Filtruj

Praca Robotnik Placowy - Marcelin

Wynagrodzenie
Odległość od miasta
1-2 z 2 ofert pracy

ROBOTNIK PLACOWY

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Marcelin

Numer oferty: StPr/24/0778Obowiązki:proste prace placowe- przenoszenie i przemieszczanie towarów, sprzętów,dbanie o porządek, czystość i estetyczny wygląd powierzonego terenu, proste prace naprawcze, utrzymanie w należytej sprawności sprzętu wykorzytywanego w pracy.Wymagania:Wymagania konieczne:Wyks...

12.09.202412.09.2024
Umowa o pracę tymczasowąumowa o pracę tymczasową

BUDOWA I UTRZYMANIE DRÓG  EKO BUD  PIOTR BAŃKIEWICZBUDOWA I UTRZYMANIE DRÓG EKO BUD PIOTR BAŃKIEWICZ
Marcelin

Zakres obowiązków: proste prace placowe- przenoszenie i przemieszczanie towarów, sprzętów, dbanie o porządek, czystość i estetyczny wygląd powierzonego terenu, proste prace naprawcze, utrzymanie w należytej sprawności sprzętu wykorzytywanego w pracy. Wymagania: wykształcenie - podstawowe...

27.08.202427.08.2024