Filtruj

Praca Robotnik Pomocniczy - Chorzów

1-2 z 2 ofert pracy

PRACOWNIK BUDOWLANY DO PRACY PRZY SIECIACH ELEKTROENERGETYCZNYCH

nowa oferta
3F ENERGY KLABISZ SP. J.3F ENERGY KLABISZ SP. J.
Chorzów

Zakres obowiązków: wykonywanie robót ziemnych, naprawy nawierzchni, brukowanie, montaż kabli nN i SN, montaż złaczy kablowych nN i SN, montaż słupów oświetleniowych, montaż stacji transformatorowych SN/nN, montaż muf i głowic kablowych Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe zawód -...

12.06.202412.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

POMOCNIK BUDOWLANY

nowa oferta
ANDRZEJ KONIECZNY ZAKŁAD USŁUGOWO-PRODUKCYJNO-HANDLOWY ANDRZEJ KONIECZNY ZAKŁAD USŁUGOWO-PRODUKCYJNO-HANDLOWY
Zabrze

Zakres obowiązków: Pomoc na budowie, przewożenie materiału na miejsce budowy. Praca na terenie woj. śląskiego (wyjazd do pracy z siedziby firmy w Zabrzu). Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe zawód - Pomocniczy robotnik budowlany znajomość branży budowlanej oraz warunków pracy na budowi...

13.06.202413.06.2024