Filtruj

Praca Robotnik Pomocniczy - Czarny Dunajec

1-3 z 3 ofert pracy

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY

DRZEWKARCZ S. C.DRZEWKARCZ S. C.
Czarny Dunajec

Zakres obowiązków: Obróbka desek, szlifowanie, flekowanie Wymagania: wykształcenie - podstawowe...

13.06.202413.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Rokiciny Podhalańskie

Zakres obowiązków: wykonywanie prostych, rutynowych prac budowlanych Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe umiejętność - Dobra organizacja pracy...

12.06.202412.06.2024

ZDZISŁAW HANDZEL KAM-BUD USŁUGI KAMIENIARSKIE-OGÓLNOBUDOWLANEZDZISŁAW HANDZEL KAM-BUD USŁUGI KAMIENIARSKIE-OGÓLNOBUDOWLANE
Rabka-Zdrój

Zakres obowiązków: przygotowanie materiału do montażu kamienia, pomoc w montażu płyt kamiennych, sprzątanie stanowiska pracy Wymagania: wykształcenie - podstawowe uprawnienie - Prawo jazdy kat. B umiejętność - praca w grupie Mile widziane doświadczenie w pracy na budowie. Solidność. Miejsce wykony...

21.05.202421.05.2024