Filtruj

Praca Robotnik Pomocniczy - Gdańsk

1-3 z 3 ofert pracy

POZOSTALI ROBOTNICY WYKONUJĄCY PRACE PROSTE W PRZEMYŚLE

nowa oferta
CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Starogard Gdański

Numer oferty: StPr/24/0635Obowiązki:Prace pomocnicze przy procesie produkcji elementów metalowych.Wymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:podstawowePozostałe wymagania:pożądane: 3 miesięczne doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: Jabłowska 25, 83-200 Starogard Gdański, powiat: starogardzki, woj: p...

17.06.202417.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWANY

ZAKŁAD TECHNIKI OCHRONY ŚRODOWISKA FOLEKO SP. Z O.O.ZAKŁAD TECHNIKI OCHRONY ŚRODOWISKA FOLEKO SP. Z O.O.
Gdańsk

Zakres obowiązków: Prace fizyczne na otwartym terenie, przy budowie dróg technicznych, rowów odwadniających, kształtowaniu niecek, systemu drenaży. Praca w godzinach: 7-15. Wymagania: wykształcenie - średnie zawodowe umiejętność - doświadczenie w pracy w zespole...

11.06.202411.06.2024

nowa oferta
Gdynia

Numer oferty: StPr/24/0918Obowiązki:PRACE POMOCNICZE W PROCESIE PRODUKCJI, WYKONYWANE W MIEJSCACH ŚWIADCZENIA USŁUG PRZEZ ZAMAWIAJĄCEGOWymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:podstawowePozostałe wymagania:Wymagane doświadczenie zawodowe. Miejsce pracy: KRZYWOUSTEGO 5, 81-035 Gdynia, powiat: m. G...