Filtruj

Praca Robotnik Pomocniczy - Gosławice

1-3 z 3 ofert pracy

POMOCNICZY ROBOTNIK KONSERWACJI TERENÓW ZIELENI

Gosławice

Zakres obowiązków: koszenie terenów zielonych, pielęgnacja ogrodów, zakładanie trawników, nasadzanie, pom,oc przy wycince drzew i krzewów Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe...

10.09.202410.09.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY (O)

MOTA-ENGIL CENTRAL EUROPE S. A.MOTA-ENGIL CENTRAL EUROPE S. A.
Tarnów

Zakres obowiązków: wykonywanie prac budowlanych, obsługa maszyny power curber Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe zawód - Pomocniczy robotnik budowlany Wymagania: wykształcenie bez znaczenia, mile widziane kierunkowe, staż pracy mile widziany, prawo jazdy kat.B. Możliwa praca w...

22.08.202422.08.2024

PRACOWNIK BUDOWLANY PRZY DOCIEPLENIACH BUDYNKÓW (O)

ZBIGNIEW BAJOREK USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANEZBIGNIEW BAJOREK USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE
Tarnów

Zakres obowiązków: Praca przy elewacjach/docieplaniu budynków, prace pomocnicze Wymagania: wykształcenie - podstawowe zawód - Pomocniczy robotnik budowlany zawód - Monter ociepleń budynków staż pracy ogółem - lata: 3 wykształcenie bez znaczenia, 3 lata doświadczenia, osoba chętna do pracy, osoba b...