Filtruj

Praca Robotnik Pomocniczy - Iława

1-3 z 3 ofert pracy

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - DELEGACJE

RAD TRACKS SP. Z O.O.RAD TRACKS SP. Z O.O.
Iława

Zakres obowiązków: Prace pomocnicze przy budowie (prace przy budowie skateparków, torów pumtrack, tras leśnych itp.). Wymagania: wykształcenie - podstawowe uprawnienie - Prawo jazdy kat. B Wymagania: Sprawność fizyczna i chęć do pracy, dokładność i rzetelność, umiejętność pracy w zespole,elastyczn...

23.04.202423.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY

PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANE BOROS PAWEŁ BOROSPRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANE BOROS PAWEŁ BOROS
Mątyki

Zakres obowiązków: Pomoc przy stawinianiu murów. Wymagania: wykształcenie - podstawowe uprawnienie - Prawo jazdy kat. B...

25.04.202425.04.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

POMOCNICZY ROBOTNIK KONSERWACJI TERENÓW ZIELENI

Prabuty

Zakres obowiązków: koszenie traw, nieużytków, grabienie liści, trawy, pielęgnacja krzewów, żywopłotów, bylin, sadzanie kwiatów Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe doświadczenie zawodowe mile widziane Projekt Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie kwidzyński...