Filtruj

Praca Robotnik Pomocniczy - Janowiec

1-3 z 3 ofert pracy

POMOCNICZY ROBOTNIK KONSERWACJI TERENÓW ZIELENI

Janowiec

Zakres obowiązków: zgodny z programem stażu Wymagania: wykształcenie - podstawowe zawód - Pomocniczy robotnik konserwacji terenów zieleni...

06.06.202406.06.2024

PRACOWNIK PRODUKCJI

GRUPA PRODUCENTÓW KLASA SP. Z O.O.GRUPA PRODUCENTÓW KLASA SP. Z O.O.
Klementowice

Zakres obowiązków: Przebieranie, sortowanie owoców i warzyw, pakowanie towaru. Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe zawód - Pomocniczy robotnik przemysłowy Obowiązkowość, punktualność, chęci do pracy, ksiażeczka SANEPID ,trzy zmiany (6-14, 14-22, 22-6). Mozliwość pracy na umowę ...

23.05.202423.05.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

PRACOWNIK DROGOWY

BARTŁOMIEJ ZADURA ZAKŁAD BUDOWY DRÓG I MOSTÓWBARTŁOMIEJ ZADURA ZAKŁAD BUDOWY DRÓG I MOSTÓW
Puławy

Zakres obowiązków: praca przy budowie dróg i chodników Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe zawód - Pomocniczy robotnik drogowy chęci do pracy, jedna zmiana 7-15, praca na terenie powiatu puławskiego, wyjazd z Piotrowic lub pracownik jest zabierany po drodze...

22.05.202422.05.2024