Filtruj

Praca Robotnik Pomocniczy - Januszewo

1-3 z 3 ofert pracy

POMOCNICZY ROBOTNIK POLOWY

RAFAŁ JAŚKOWIAK GOSPODARSTWO ROLNERAFAŁ JAŚKOWIAK GOSPODARSTWO ROLNE
Januszewo

Zakres obowiązków: Pomocniczy robotnik polowy Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe...

13.06.202413.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Nowe Przybojewo

Zakres obowiązków: Praca w gospodarstwie rolnym, zbiór i pielęgnacja owoców (truskawek), powtarzających , trwających do grudnia, w tunelach foliowych i malin w tunelach. Rozkładanie i zwijanie tuneli, naprawa ich, naprawa sprzętu rolniczego, czyszczenie, smarowanie itp. Wymagania: wykształcenie - b...

17.06.202417.06.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Niepiekła

Zakres obowiązków: Cięcie warzyw na polu oraz układanie w skrzyni. Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe język obcy - nepalski (mowa: A2 - niższy średnio zaawansowany, pismo: A2 - niższy średnio zaawansowany) Sprawność fizyczna, zdolności manualne, praca w różnych warunkach atmos...