Filtruj

Praca Robotnik Pomocniczy - Lublin

1-3 z 3 ofert pracy

POMOCNICZY ROBOTNIK PRZEMYSŁOWY

Lublin

Zakres obowiązków: Prace pomocnicze związane z przetwórstwem surowca mięsnego, mycie i czyszczenie maszyn i urządzeń, Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe zawód - Pomocniczy robotnik przemysłowy umiejętność - umiejętności manualne umiejętność - umiejętność pracy z nożem [Umiejęt...

24.04.202424.04.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY

Świdnik

Zakres obowiązków: wykonywanie pomocniczych prac budowlanych...

25.04.202425.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

POMOCNICZY ROBOTNIK SZKLARNIOWY

Niemce

Zakres obowiązków: Prace pielęgnacyjne polegające na obsłudze procesu rozsady, pielęgnacji, zbierania, sortowania i pakowania roślin i warzyw. Załadunek i rozładunek zbiorów, wykonywanie prac związanych z magazynowaniem, utrzymywanie porządku w szklarni i przestrzeganie obowiązujących zasad bhp i pp...