Filtruj

Praca Robotnik Pomocniczy - Nowy Nakwasin

1-3 z 3 ofert pracy

POMOCNICZY ROBOTNIK SZKLARNIOWY

Nowy Nakwasin

Zakres obowiązków: Prace pielęgnacyjne roślin, zbiór i sortowanie owoców, usuwanie zbędnych części roślin. Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe Wymiar czasu pracy 160 h/miesiąc w godzinach od 6:00 -14:00...

10.09.202410.09.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

nowa oferta
Skrajnia

Zakres obowiązków: Wykonywanie prostych prac przy zbiorach i uprawie pomidorów, wykonywanie prac pielęgnacyjnych w szklarniach nieogrzewanych. Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe Możliwość wykonywania ciężkiej pracy fizycznej, umiejętność pielęgnacji roślin szklarniowych, spraw...

16.09.202416.09.2024

Długa Wieś Trzecia

Zakres obowiązków: Zbieranie warzyw i owoców, usuwanie zbędnych części roślin, klasyfikacja, sortowanie, pielęgnacja, prace porządkowe w szklarniach ogrzewanych. Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe [Inne] : Dobry stan zdrowia, brak chorób przewlekłych m.in wysokie ciśnienie , c...

06.09.202406.09.2024