Filtruj

Praca Robotnik Pomocniczy - Skałów

1-3 z 3 ofert pracy

Pomocniczy robotnik budowlany / pomocnik budowlany

nowa oferta
WIT-BUD IGOR WITEKWIT-BUD IGOR WITEK
Skała

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: rozładunek i załadunek materiałów budowlanych przenoszenie cegieł i zaprawy murarskiej na budowie; wykonywanie prac pomocniczych przy wykonywaniu szalowań i rusztowań; mieszanie, wylewanie i rozpościeranie materiałów, takich jak: beton, gips i zaprawa murarska; kopanie i wypełnia...

14.06.202414.06.2024

POMOCNIK DEKARZA- CIEŚLI

P.H.U. SIDO-DACH RADOSŁAW SIDOROWICZP.H.U. SIDO-DACH RADOSŁAW SIDOROWICZ
Sulmierzyce

Zakres obowiązków: prace pomocnicze na budowie Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe język obcy - polski (mowa: A1 - początkujący, pismo: A1 - początkujący) zawód - Pomocniczy robotnik budowlany...

13.06.202413.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

PRACOWNIK FIZYCZNY (O)

P.P.H.U. BRATKO BRUKARSTWO I BUDOWNICTWO JERZY SEREMETP.P.H.U. BRATKO BRUKARSTWO I BUDOWNICTWO JERZY SEREMET
Radłów

Zakres obowiązków: - prace w pasie drogowym, - obsługa maszyn budowlanych, - prace przy układaniu kostki i tworzeniu chodnika - prace fizyczne Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe zawód - Pomocniczy robotnik budowlany umiejętność - chęć do pracy Wymagania: wykształcenie bez zna...

27.05.202427.05.2024