Filtruj

Praca Robotnik Pomocniczy - Słup

1-3 z 3 ofert pracy

Pomocniczy robotnik w hodowli zwierząt

GOSPODARSTWO ROLNE-FERMA DROBIU PRZEMYSŁAW GIŻEWSKIGOSPODARSTWO ROLNE-FERMA DROBIU PRZEMYSŁAW GIŻEWSKI
Słupia Kapitulna

obsługa urządzeń znajdujących się w kurniku, kontrola stanu zwierząt (ptaków)...

12.04.202412.04.2024

POMOCNIK BUDOWLANY

FIRMA USŁUGOWO HANDLOWA KAMIL KOSSOWSKIFIRMA USŁUGOWO HANDLOWA KAMIL KOSSOWSKI
Lubawa

Zakres obowiązków: Prace pomocnicze na budowie Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe zawód - Robotnik budowlany Doświadczenie jako pracownik ogólnobudowlany. Praca na terenie powiatu iławskiego. Wyjazd z bazy w Lubawie oraz powrót do bazy w Lubawie. Kontakt telefoniczny - Kossows...

Umowa o pracęumowa o pracę

POMOCNICZY ROBOTNIK PRZEMYSŁOWY

Żuromin

Zakres obowiązków: Pomoc przy obsłudze linii produkcyjnej oraz pakowaniu materiałów Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe...

28.03.202428.03.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0154 s