Filtruj

Praca Robotnik Pomocniczy - Strzałkowo

1-5 z 5 ofert pracy

ROBOTNIK GOSPODARCZY

nowa oferta
MK JOB SP. Z O.O.MK JOB SP. Z O.O.
Golina

Zakres obowiązków: CZYNNOŚCI POMOCNICZE I USŁUGOWE W STOSUNKU DO INNYCH STANOWISK W ZAKŁADZIE PRACY Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe [Umiejętność 1] : OBSŁUGA MASZYN DO KONFEKCJONOWANIA. [Inne] : PRACA W SYSTEMIE ZMIANOWYM: 1. 5.00-13.00 2.13-00-21.00 3.21.00-05.00 OKOŁO 16...

25.04.202425.04.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - PRACA W DELEGACJI

FIRMA RATAJCZYK SP. Z O.O.FIRMA RATAJCZYK SP. Z O.O.
Huta Łukomska

Zakres obowiązków: Prace budowlane przy układaniu kostki brukowej, montaż ogrodzeń, wznoszenie budynków. Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe Mile widziane zaangażowanie w pracę oraz umiejetności budowlane. Praca w delegacji (tygodniowa). Dojazd do miejsca pracy organizowany jes...

24.04.202424.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - OFERTA PRACY PRZEZNACZONA DLA OSÓB BEZROBOTNYCH ZAREJESTROWANYCH W PUP W SŁUPCY W RAMACH REFUNDACJI KOSZTÓW WYPOSAŻENIA STANOWISKA PRACY

Cienin Zaborny-Parcele

Zakres obowiązków: Praca fizyczna, prace hydrauliczne. Wymagania: wykształcenie - podstawowe uprawnienie - Prawo jazdy kat. B umiejętność - Praca w zespole...

11.04.202411.04.2024