Filtruj

Praca Robotnik Pomocniczy - Strzelce Krajeńskie

1-3 z 3 ofert pracy

POMOCNICZY ROBOTNIK MOSTOWY

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Strzelce Krajeńskie

Numer oferty: StPr/24/0505Obowiązki:WYKONYWANIE I POMOC PRZY WYKONYWANIU ROBÓT PRZY BUDOWIE I REMONCIE OBIEKTÓW MOSTOWYCHWymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia:umiejętności ogólnobudowlaneWykształcenie:zasadnicze zawodowePozostałe wymagania:Wymagana znajomość j. polskiego: w mowie:...

27.08.202427.08.2024
Umowa na okres próbnyumowa na okres próbny

F.B.I. BUDO-POL GRZEGORZ KRZAKF.B.I. BUDO-POL GRZEGORZ KRZAK

Zakres obowiązków: WYKONYWANIE I POMOC PRZY WYKONYWANIU ROBÓT PRZY BUDOWIE I REMONCIE OBIEKTÓW MOSTOWYCH Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe umiejętność - umiejętności ogólnobudowlane staż pracy ogółem - lata: 5 Wymagana znajomość j. polskiego: w mowie: A2 - niższy średnio zaawansowany,...

Umowa o pracęumowa o pracę

POMOCNICZY ROBOTNIK POLOWY

Bierzwnik

Zakres obowiązków: Pomocniczy robotnik polowy...

11.09.202411.09.2024