Filtruj

Praca Robotnik Pomocniczy - Zakrzewo

1-3 z 3 ofert pracy

132 - POMOCNICZY ROBOTNIK / ROBOTNIK GOSPODARCZY

Zakrzew

Zakres obowiązków: Prace porządkowe na terenie gminy Zakrzew Utrzymanie w dobrej kondycji terenów zielonych gminy Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe...

05.04.202405.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

132 – Pomocniczy robotnik / Robotnik gospodarczy

POWIATOWY URZĄD PRACY W RADOMIUPOWIATOWY URZĄD PRACY W RADOMIU
Zakrzew

Prace porządkowe na terenie gminy Zakrzew Utrzymanie w dobrej kondycji terenów zielonych gminy...

19.02.202419.02.2024

POMOCNICZY ROBOTNIK POLOWY

Boruja Kościelna

Zakres obowiązków: Wycinanie szparagów, sortowanie szparagów, pakowanie, ściąganie folii. Wymagania: wykształcenie - podstawowe zawód - Pomocniczy robotnik polowy umiejętność - dokładność umiejętność - umiejętność pracy w zespole umiejętność - sprawność fizyczna staż pracy ogółem - lata: 0, miesiąc...

23.04.202423.04.2024