Filtruj

Praca Robotnik Pomocniczy - Żuklin

1-3 z 3 ofert pracy

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Żuklin

Numer oferty: StPr/24/1001Obowiązki:Praca na terenie kraju przy montażu placów zabaw.Wymagania:Wymagania pożądane:Wykształcenie: podstawowe zasadnicze zawodowe Miejsce pracy: 37-220 Żuklin, powiat: przeworski, woj: podkarpackieRodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usługWymagane dokument...

25.08.202425.08.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

USŁUGI SPAWALNICZE ARKADIUSZ CHROMIKUSŁUGI SPAWALNICZE ARKADIUSZ CHROMIK
Żuklin

Zakres obowiązków: Praca na terenie kraju przy montażu placów zabaw. Wymagania: wykształcenie - podstawowe wykształcenie - zasadnicze zawodowe...

21.08.202421.08.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

POMOCNICZY ROBOTNIK PRZEMYSŁOWY- PRACOWNIK FIZYCZNY

F.P.H.U. WOL-MET BOŻENA LEŃCZYKF.P.H.U. WOL-MET BOŻENA LEŃCZYK
Łańcut

Zakres obowiązków: cięcie stali, fazowanie prętów, układanie elementów Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe Wykształcenie bez znaczenia, staż pracy mile widziany, chęci do pracy, dobry stan zdrowia...

11.09.202411.09.2024