Filtruj

Praca Robotnik - Boguchwała

1-3 z 3 ofert pracy

ROBOTNIK BUDOWLANY

ZAPEL PROBUD ZAKŁAD PRODUKCYJNO-USŁUGOWO-HANDLOWY SP. Z O.O.ZAPEL PROBUD ZAKŁAD PRODUKCYJNO-USŁUGOWO-HANDLOWY SP. Z O.O.
Boguchwała

Zakres obowiązków: do uzgodnienia Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe Mile widziane doświadczenie. Mile widziane prawo jazdy kat. B...

22.04.202422.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

ROBOTNIK DROGOWY - BRUKARZ

nowa oferta
MG INFRASTRUKTURA MARIAN WOŁCZYKMG INFRASTRUKTURA MARIAN WOŁCZYK
Rzeszów

Zakres obowiązków: Firma zatrudni robotników drogowych - brukarzy. Praca na terenie Rzeszowa i okolicy. Mile widziane doświadczenie w pracach drogowych. Wymagania: wykształcenie - podstawowe...

26.04.202426.04.2024

Dam pracę - Wysoka Głogowska

AMW SINEVIAAMW SINEVIA
Głogów Małopolski

Praca na stanowisku robotnik placowy - zakres obowiązków obejmuje utrzymanie czystości terenów zielonych oraz terenów utwardzonych na terenie kompleksu wojskowego w m. Wysoka Głogowska k. Rzeszowa. Praca polega na ogólnym utrzymaniu porządku na terenie zewnętrznych w/w obiektu m.in. na zamiataniu te...

19.04.202419.04.2024