Filtruj

Praca Robotnik - Gostyń

1-3 z 3 ofert pracy

ROBOTNIK GOSPODARCZY

CENTRUM OGRODNICZE JULITA IWONA DZIEDZICCENTRUM OGRODNICZE JULITA IWONA DZIEDZIC
Gostyń

Zakres obowiązków: Przygotowywanie podłoża do sadzenia. Dowóz towaru do klienta. Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe...

22.04.202422.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

ROBOTNIK DROGOWY

PRZEDSIĘBIORSTWO DROGOWE DROGBUD - GOSTYŃ SP. Z O.O.PRZEDSIĘBIORSTWO DROGOWE DROGBUD - GOSTYŃ SP. Z O.O.
Grabonóg

Zakres obowiązków: roboty drogowe w obrębie pasa drogowego Wymagania: wykształcenie - podstawowe umiejętność - pracowitość, staranność, umiejętność pracy w zespole Godz. pracy 07:00-15:00 miejsce wykonywania pracy: woj. dolnośląskie/wielkopolskie...

09.04.202409.04.2024

robotnik drogowy

PRZEDSIĘBIORSTWO DROGOWE “DROGBUD” – GOSTYŃ SP. Z O.O.PRZEDSIĘBIORSTWO DROGOWE “DROGBUD” – GOSTYŃ SP. Z O.O.
Grabonóg

roboty drogowe w obrębie pasa drogowego...