Filtruj

Praca Robotnik - Łomża

1-3 z 3 ofert pracy

ROBOTNIK BUDOWLANY

Łomża

Zakres obowiązków: -wykonywanie termomodernizacji budynków -szpachlowanie -malowanie -prace dekarskie Wymagania: wykształcenie - inne średnie ogólnokształcące...

11.06.202411.06.2024

Robotnik drogowy

GRUPA UNIBEPGRUPA UNIBEP
Białystok, Bielsk Podlaski, Łomża

Wymagania: Dobra organizacja pracy, Fachowość, Zaangażowanie w powierzone obowiązki, Gotowość do pracy na terenie województwa podlaskiego. Oferujemy: Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, Szeroki pakiet benefitów w tym: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karty sportowe FitProfit/Fit...

07.06.202407.06.2024

UNIBEP S. A.UNIBEP S. A.
Łomża

Obecnie poszukujemy Robotników drogowych do pracy w Oddziale Infrastruktury UNIBEP S.A. Opis stanowiska Prowadzenie prac związanych z robotami drogowymi, Obsługa drobnego sprzętu budowlanego, Prowadzenie prac porządkowych, Dbanie o powierzony sprzęt i urządzenia przeznaczone do wykonywania obow...