Filtruj

Praca Robotnik - Wąsosz

1-3 z 3 ofert pracy

ROBOTNIK GOSPODARCZY

Wąsosz

Zakres obowiązków: Utrzymanie porządku na terenie obiektu, obsługa i konserwacja sprzętu, dozorowanie instalacji dostraczających media do obiektu, wykonywanie drobnych prac naprawczych, pielęgnowanie zieleni na terenie nieruchomości Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe godz. pracy: 07:00...

17.05.202417.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

ZAKŁAD GOSPODARKI KOMUNALNEJ W ŚCINAWIE SP. Z O.O.ZAKŁAD GOSPODARKI KOMUNALNEJ W ŚCINAWIE SP. Z O.O.
Ścinawa

Zakres obowiązków: - koszenie, nasadzanie, nawadnianie trawników, utrzymywanie czystości, nawadnianie i przycinanie roślin, pielęgnacja krzewów, klombów, - prace związane z budową i remontami dróg, placów, chodników, - czynny udział w akcji zimowej (praca przy zimowym utrzymaniu dróg, placów i chodn...

15.05.202415.05.2024

MD PROPERTY CONSULTING PARTNERS SP. Z O.O.MD PROPERTY CONSULTING PARTNERS SP. Z O.O.
Wołów

Zakres obowiązków: Prace porządkowe w zakresie ogrodnictwa. Pracodawca zapewnia dojazd do miejsca pracy Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe - sumienność...

13.05.202413.05.2024