Filtruj

Praca Robotnik - Zamość

1-2 z 2 ofert pracy

ROBOTNIK GOSPODARCZY (MOBILNY)

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Zamość

Numer oferty: StPr/24/1158Obowiązki:Utrzymanie porządku i czystości wokół budynku (m in. pielęgnacja zieleni, odśnieżanie) oraz wykonywanie prostych napraw i konserwacjiWymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia: prawo jazdy kat. B obsługa elektronarzędzi Wykształcenie:brak lub niepełn...

13.05.202413.05.2024
Umowa na okres próbnyumowa na okres próbny

OŚRODEK ORGANIZACJI KSZTAŁCENIA PODYPLOMOWEGO SP. Z O.O.OŚRODEK ORGANIZACJI KSZTAŁCENIA PODYPLOMOWEGO SP. Z O.O.
Zamość

Zakres obowiązków: Utrzymanie porządku i czystości wokół budynku (m in. pielęgnacja zieleni, odśnieżanie) oraz wykonywanie prostych napraw i konserwacji Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe umiejętność - obsługa elektronarzędzi umiejętność - prawo jazdy kat. B Wymagane zaświadc...