Filtruj

Praca Rolnik - Lublin

1-3 z 3 ofert pracy

Doradca Agrotechniczny

AGROCHEM PUŁAWY SP. Z O.O.AGROCHEM PUŁAWY SP. Z O.O.
Lublin

AGROCHEM PUŁAWY Sp. z o.o. to firma handlowa, której właścicielem jest GRUPA AZOTY - jedna z 10 największych firm w Polsce, drugi co do wielkości producent nawozów w Europie. Jesteśmy partnerem w zaopatrzeniu rolnictwa, specjalizujący się w dystrybucji nawozów mineralnych, środków ochrony roślin, kw...

20.04.202420.04.2024

Doradca ds. Dofinansowań

DDCDDC
Lublin

Doradca ds. DofinansowańJako Doradca ds. Dofinansowań, będziesz miał za zadanie oferowanie i zawieranie umów z Klientami na usługę dofinansowania z programów takich jak: Czyste Powietrze, Młody Rolnik, Mój Prąd, Moje Ciepło, oraz inne dotacje ARiMR. Nasza oferta skierowana jest do osób poszukujących...

09.04.202409.04.2024

TECHNIK MASAŻYSTA

SANATORIUM UZDROWISKOWE ROLNIKSANATORIUM UZDROWISKOWE ROLNIK
Nałęczów

Zakres obowiązków: wykonywanie masaży Wymagania: wykształcenie - medyczne średnie zawodowe zawód - Technik masażysta* wykształcenie min. średnie (technik masażysta), doświadczenie zawodowe mile widziane...

05.04.202405.04.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0354 s