Filtruj

Praca Rolnik - Wejherowo

1-3 z 3 ofert pracy

Mobilny mechanik/spawacz maszyn rolniczych

ROBERTROBERT
Wejherowo

Usługi Mechanika/Spawacza Maszyn Rolniczych Potrzebujesz solidnych napraw lub konserwacji swoich maszyn rolniczych? Jesteśmy do Twojej dyspozycji! Oferujemy profesjonalne usługi mechanika/spawacza maszyn rolniczych. Nasze usługi obejmują: - Diagnostykę i naprawę ciągników, kombajnów, siewników, pr...

19.05.202419.05.2024
od 1 zł

STAŻYSTA DORADCA/DORADCA ROLNICZY

POMORSKI OŚRODEK DORADZTWA ROLNICZEGO W LUBANIUPOMORSKI OŚRODEK DORADZTWA ROLNICZEGO W LUBANIU
Wejherowo

Zakres obowiązków: 1. prowadzenie szkoleń dla rolników i innych mieszkańców obszarów wiejskich. 2. prowadzenie działalności informacyjnej wspierającej rozwój produkcji rolniczej. 3. wypełniania wniosków lub innych dokumentów niezbędnych do ubiegania się o przyznanie pomocy finansowej lub współfina...

15.05.202415.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Doradca rolniczy –praca !!!

Wejherowo

Poszukujemy doradcę rolniczego do naszego Powiatowego Zespołu Doradztwa Rolniczego w WejherowieMIEJSCE PRACY: Powiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w Wejherowie ul. Sobieskiego 241,84-200 WejherowoWYMAGANIA NIEZBĘDNE:1.wykształcenie wyższe na kierunkach: rolnictwo, zootechnika, technika rolnicza i l...