Filtruj

Praca Roman - Piotrków Trybunalski

1-2 z 2 ofert pracy

Elektromechanik - praca od zaraz w Piotrkowie Trybunalskim

ZAMET S. A.ZAMET S. A.
Piotrków Trybunalski

Zamet Industry jest jednym z wiodących dostawców konstrukcji stalowych a także maszyn ciężkich i urządzeń przemysłowych, które wykonujemy dla klientów z całego świata, głównie w sektorze ropy i gazu oraz energetyki wiatrowej. Jesteśmy częścią giełdowej Grupy Kapitałowej Zamet, w skład której wchodz...

09.05.202409.05.2024
od 29 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

PRACOWNIK BIUROWY

nowa oferta
UBOJNIA TRZODY CHLEWNEJ, BYDŁA I KONI, SPRZEDAŻ HURTOWA MIĘSA MACIEJEK ROMANUBOJNIA TRZODY CHLEWNEJ, BYDŁA I KONI, SPRZEDAŻ HURTOWA MIĘSA MACIEJEK ROMAN
Czarnocin

Zakres obowiązków: Wprowadzanie ewidencji towarów do systemów; obsługa poczty elektronicznej; sporządzanie wykazów, zestawień, raportów. Praca w godzinach 07:00-15:00. Po okresie próbnym możliwe zatrudnienie na umowę o pracę. Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) wykształcenie - śred...

14.05.202414.05.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0197 s