Filtruj

Praca Roman - Rogoźnica

1-3 z 3 ofert pracy

PRACOWNIK GOSPODARCZY

GOSPODARSTWO OGRODNICZE ROMAN BODNARGOSPODARSTWO OGRODNICZE ROMAN BODNAR
Rogoźnica

Zakres obowiązków: praca związana z pielęgnacją roślin, załadunek i rozładunek roślin, plewienie, sadzenie roślin, utrzymanie czystości na terenie obiektu Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe...

12.04.202412.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

pracownik gospodarczy

Rogoźnica

praca związana z pielęgnacją roślin, załadunek i rozładunek roślin, plewienie, sadzenie roślin, utrzymanie czystości na terenie obiektu...

PRACA w Rzeszowie od czerwca / ВІД ЧЕРВНЯ

ROMANROMAN
Rzeszów

Польська фірма шукає електромонтера/помічника електрика для роботи в Жешуві від червня. Оплата 25 зл/год на руки для людини без досвіда, 27 зл/год на руки - з досвідом. Доїзд до місця роботи і житло забезпечує фірма. Контакт виключно по телефону: +48**********88....

25.04.202425.04.2024