Filtruj

Praca Roman - Szczecin

1-3 z 3 ofert pracy

Performance Engineer

nowa oferta
VESTASVESTAS
Szczecin

Do you have expertise as WTG Engineer or experience in troubleshooting Wind Turbines? Do you have a critical mindset where you see opportunities while others see failures? Do you want to be part of a high skilled team committed to improving the WTG technology? If Yes, then we've got the opportunity ...

20.05.202420.05.2024

Praca dla Konserwatora

ROMANROMAN
Szczecin

Zatrudnimy Konserwatora- obiektu praca dwa- trzy razy w tygodniu, pielęgnacja obiektu, drobne naprawy, wymagane prawo jazdy....

15.05.202415.05.2024
od 29 zł
Umowa zlecenieumowa zlecenie

DOZORCA

KILER ROMAN KLICHOWSKI USŁUGI BUDOWLANO-PORZĄDKOWEKILER ROMAN KLICHOWSKI USŁUGI BUDOWLANO-PORZĄDKOWE
Szczecin

Zakres obowiązków: - sprzątanie klatek schodowych, chodników i trawników itd. - miejsce pracy to Szczecin Śródmieście Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe...

14.05.202414.05.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0333 s