Filtruj

Praca Romano - Ostrów Wielkopolski

1-3 z 3 ofert pracy

PRACOWNIK OBSŁUGI KLIENTA/SPRZEDAWCA

ROMAN BARTOSZEWSKI P.H.U. APARATEXROMAN BARTOSZEWSKI P.H.U. APARATEX
Ostrów Wielkopolski

Zakres obowiązków: Chęć do pracy Bardzo dobra znajomość branży elektrycznej lub/i elektrotechnicznej Mile widziane doświadczenie w handlu Praca w hurtowni z artykułami elektrycznymi 1 zmiana: 7-15 lub 8-16 Wymagania: wykształcenie - elektryczne średnie zawodowe umiejętność - znajomość branży elekt...

23.04.202423.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

PRACOWNIK FIZYCZNY DO UTRZYMANIA ZIELENI - KOSIARZ

nowa oferta
ZAKŁAD WIELOBRANŻOWY ROMEL ROMAN FLEJSIEROWICZZAKŁAD WIELOBRANŻOWY ROMEL ROMAN FLEJSIEROWICZ
Kalisz

Zakres obowiązków: Prace porządkowe, pielęgnacja zieleni na terenie Kalisza, Wymagania: wykształcenie - podstawowe uprawnienie - Prawo jazdy kat. B Mile widziane prawo jazdy kat. B, chęci do pracy, umiejętność obsługi kosiarki spalinowej....

20.05.202420.05.2024

PRACOWNIK FIZYCZNY

ZUPH ROMIX ROMAN FILIPCZAKZUPH ROMIX ROMAN FILIPCZAK
Biadki

Zakres obowiązków: Wymagania: wykształcenie bez znaczenia, doświadczenie bez znaczenia, prawo jazdy kat. B mile widziane Zakres obowiązków: montowanie nawierzchni torowych. Praca w delegacji (teren całej Polski) od poniedziałku do piątku, pracodawca zapewnia w delegacji zakwaterowanie i wyżywienie, ...

10.05.202410.05.2024