Filtruj

Praca Rosyjski Firma - Kalisz

1-3 z 3 ofert pracy

Młodszy specjalista ds. obsługi transportu

CORRECTCORRECT
Kalisz

Poznaj nas! GRUPA FIRM COM40 to grupa spółek (Com40, Correct, L-Correct, Skaltex) zajmująca się produkcją mebli tapicerowanych, materaców oraz komponentów, tj. sprężyn, drutu, pianki, dzianiny, włókniny polipropylenowej, filcu, lamówki, lateksu, i wielu innych. W branży produkcyjnej działamy z pow...

18.04.202418.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

PRACOWNIK BIUROWY

Bugaj

Zakres obowiązków: Pracownik biurowy, znajomość języków konieczna w celu kontaktu z klientami. Wymagania: wykształcenie - średnie ogólnokształcące wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) język obcy - białoruski (mowa: C1 - zaawansowany, pismo: C1 - zaawansowany) język obcy - rosyjski (mowa: C1 - z...

19.04.202419.04.2024

Praca kurier Glovo - Elastyczny czas pracy

CITY DRIVE POLSKA SP. Z O.O. SP. K.CITY DRIVE POLSKA SP. Z O.O. SP. K.
Ostrów Wielkopolski

Bez fałszywej skromności - jesteśmy jednymi z największych firm rozliczeniowych w Polsce. Podpinając się do nas, kurierzy otrzymują jedne z najtańszych rozliczeń! Mają pełną elastyczność, wsparcie zespołu, zniżki na paliwo, zwrot połowy VAT-u, bonusy i premie! Lubimy internetowo, innowacyjnie i bez ...

09.04.202409.04.2024