Filtruj

Praca Rozbieracz Wykrawacz - Dobieszowice

1-3 z 3 ofert pracy

ROZBIERACZ-WYKRAWACZ

I.R.E. FAMILII SP. Z O.O.I.R.E. FAMILII SP. Z O.O.
Dobieszowice

Zakres obowiązków: Prace związane z rozbiorem drobiu, rozbiorem mięsa wieprzowego, trybowanie ćwiartki z kurczaka. Umowa zlecenie na 3 miesiące, docelowo pracodawca przewiduje umowę na czas nieokreślony. Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 06:00-14:00; 14:00-22:00, do ustalenia z pracodawcą....

13.06.202413.06.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Rzeźnik rozbieracz / wykrawacz mięsa

GRUPA DWORAKOWSKI - MADEJ WRÓBEL , PEKLIMARGRUPA DWORAKOWSKI - MADEJ WRÓBEL , PEKLIMAR
Ruda Śląska

Madej Wróbel Sp. z o.o. Stawiamy na zapewnienie najwyższej jakości wyrobów mięsno wędliniarskich poprzez ciągły rozwój pracowników i procesów technologicznych. Gwarantujemy skuteczną metodę wdrożeniową poprzez wykwalifikowanych Trenerów !! Dołącz do zespołu !! Rozwijaj swój potencjał !! RZEŹNI...

06.06.202406.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

ROZBIERACZ - WYKRAWACZ

ZAKŁAD MASARSKI DOMINIK LUBOSZAKŁAD MASARSKI DOMINIK LUBOS
Kalety

Zakres obowiązków: rozbiór półtusz wieprzowych, rozbiór kurczaka Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe wymagane doświadczenie...

29.04.202429.04.2024