Filtruj

Praca Rozbieracz Wykrawacz - Niestępowo

Wynagrodzenie
Odległość od miasta
1-3 z 3 ofert pracy

ROZBIERACZ-WYKRAWACZ

FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA STANI HINC BEATAFIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA STANI HINC BEATA
Niestępowo

Zakres obowiązków: rozbiór części drobiowych Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe...

27.06.202427.06.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Rozbieracz/ Wykrawacz mięsa/ Rzeźnik/ Butcher do Hotelu

HOTEL SP. Z O.O.HOTEL SP. Z O.O.
Gdynia

Hotel położony w centrum Sopotu - blisko przystanku SKM zatrudni do swojego zespołu kandydata na stanowisko: RZEŹNIK Gwarantujemy:•Atrakcyjne warunki finansowe•Stabilne zatrudnienie (umowa o pracę)•Pracę od poniedziałku do piątku na I zmianie•Bogaty pakiet socjalny, liczne benefity•Pomoc i naukę (w ...

Rzeźnik, rozbieracz, wykrawacz

LEIHZEIT PERSONALDIENSTLEISTUNGEN GMBHLEIHZEIT PERSONALDIENSTLEISTUNGEN GMBH
Kartuzy

Firma LeihZeit dla naszego klienta szuka pracownika na rozbiór w miejscowości Georgsmarienhütte - Niemcy wymagania: doświadczenie na rozbiorze, doby stan zdrowia wynagrodzenie 14 - 17 euro brutto na niemieckich warunkach w zależności od posiadanych kwalifikacji orientacyjne wynagrodzenie netto ok...

01.12.202301.12.2023
od 11000 zł